БІЛЯ «ЦЕНТРУ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ» ОБЛАШТУВАЛИ СВІТЛОВИЙ ФОНТАН

Днями біля Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини» в рамках благоустрою території завершили роботи з облаштування світлового фонтану. Побудували його за кошти спонсорів.

Впорядкуванням території біля лікарні почали займатись три роки тому. Спершу за кошти міського бюджету тут зробили стоянку для авто відвідувачів закладу та жителів навколишніх багатоповерхівок. Згодом поставили лавки та створили зону відпочинку. А на місці  звичайної клумби вирішили збудувати фонтан.

«На зібранні колективу лікарні ми одноголосно вирішили створити тут світловий водограй. По-перше, щоб  дорослі  могли біля нього відпочити, а діти – розважитись. А по-друге, щоб у Вінниці – місті фонтанів – на один водограй стало  більше. Але для цього проєкту кошти міської громади та лікарні ми не залучали. Гроші на будівництво фонтану та облаштування території надали спонсори та  меценати. За що ми їм дуже вдячні. Ми спільно створювали фонтан задля вінничан та їхнього настрою», – говорить директор КНП «Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» Володимир Присяжнюк.

Доглядає за водограєм монтажник Олександр Колосовський. Він розповів, що система роботи фонтана досить проста. Вода циркулює по колу, фільтрується і знову чиста.

«Ємність  фонтану розрахована на одну тону води.  Ми набрали 800 літрів, але, в разі потреби, можемо долити. А через два тижні обов’язково будемо міняти воду на чисту»,- розповів Олександр Колосовський.

В захваті від нового водограю відвідувачі лікарні та мешканці навколишніх будинків.

«Дуже добре, що з’явився такий фонтан, у спеку біля нього приємно посидіти, перепочити, а для дітей кращої розваги і не придумаєш – бігають  навколо, тішаться. Раніше,  щоб донька погралась біля водограю, доводилось  їхати в центр міста, а тепер ось маємо свій», – ділиться враженнями Наталя, яка живе неподалік лікарні.

Інформацію надано з сайту https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8251