м. Вінниця, вул. Маяковського, 138 mlcentr@ukr.net Реєстратура (0432) 65-11-13 Телефон довіри Клініки 27-33-85

ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ДЕННИМ СТАЦІОНАРОМ

Структурний підрозділ КНП «ВМКЛ «ЦМтаД» – жіноча консультація з денним стаціонаром, функціонує на першому поверсі перинатального центру та обслуговує усіх жінок м. Вінниці з 18 років.

Режим роботи

жіноча консультація:  денний стаціонар:
Пн-Пт
08.00-19.00
Пн-Пт
09.00-19.00
Вихідні дні: Вихідні дні:
Сб-Нд Сб-Нд

Телефон реєстратури: 65-11-25

В склад жіночої консультації входять:

 • реєстратура,
 • кабінети прийому лікарів-акушерів-гінекологів,
 • кабінет лікаря-терапевта,
 • процедурний кабінет,
 • маніпуляційна,
 • денний стаціонар на 10 ліжок

Жіноча консультація надає висококваліфіковану консультативну та лікувальну медичну послугу, проводяться профілактичні гінекологічні, акушерські огляди та огляд лікаря – терапевта. В кожному кабінеті проводиться кольпоскопія із взяттям мазків на онкоцитологічне обстеження, ступінь чистоти, бактеріологічне обстеження, біопсії із шийки матки для виявлення онкологічних захворювань на шийці матки. Проводяться малі оперативні втручання: діатермоконізація, діатермокоагуляція шийки матки, видалення поліпів із цервікального каналу; медикаментозне переривання вагітності, та методом ручної вакуумаспірації в ранніх термінах вагітності, введення та видалення внутрішньоматкових засобів контрацепції (ВМС), трансвагінальне УЗД.

Визначається стан плода за допомогою сучасних апаратів, кардіотокограми з СТВ тестом, УЗД з визначенням ризику до генетичних захворювань по програмі Астрая, доплерометрія та цервікометрія.

Здійснюється моніторинг всіх життєвих показників (вимірювання артеріального тиску, пульсоксіметрія.

За бажанням пацієнт може пройти анонімне тестування на СНІД.

На кожного пацієнта оформлена електронна медична карта в програмі Доктор Елекс. Пацієнт може самостійно записатись на прийом до лікаря через особистий кабінет пацієнта за особистим логіном та паролем, отриманим у сімейного лікаря, або ж по телефону.

Школа «Відповідального батьківства» працює щосуботи з 9.00 до 12.00, де проводяться заняття по підготовці до сімейних пологів, з вагітними та їхньою родиною.

Медичний персонал жіночої консультації:

Іщук Станіслав Іванович

Іщук Станіслав Іванович

Завідувач жіночою консультацією з денним стаціонаром

Лікар – акушер -гінеколог вищої категорії

Залюбівська Людмила Миколаївна

Залюбівська Людмила Миколаївна

Старша акушерка жіночої консультації з денним стаціонаром

Категорія вища

Дубенський О.П.

Дубенський О.П.

Коломієць Н.К.

Коломієць Н.К.

Тєтєва В.О.

Тєтєва В.О.

Нестеренко А.О.

Нестеренко А.О.

Попова Л.В.

Попова Л.В.

Сморода О.Л.

Сморода О.Л.

Сьомкіна Т.М.

Сьомкіна Т.М.

психолог Соловей С.В.

психолог Соловей С.В.

 

 • Дільниця №1:

лікар-акушер-гінеколог першої категорії Попова Людмила Віталіївна

акушерка Свердзьолка Марина Василівна

 • Дільниця №2:

лікар-акушер-гінеколог першої категорії Дубенський Олександр Петрович

акушерка Заморова Вікторія Володимирівна

 • Дільниця №3:

лікар-акушер-гінеколог першої категорії Домбровська Жанна Феліксівна

акушерка Ігнатова Даря Олександрівна

 • Дільниця №4:

лікар-акушер-гінеколог першої категорії Коломієць Надія Климентіївна

акушерка вищої категорії Прощарук Ірина Євгеніївна

 • Дільниця №5:

лікар-акушер-гінеколог першої категорії Тєтєва Вікторія Олександрівна

акушерка Задояна Ганна Вікторівна

 • Дільниця №6:

лікар-акушер-гінеколог першої категорії Нестеренко Алла Олександрівна

акушерка Єфімова Олена Сергіївна

 • Дільниця №7:

лікар-акушер-гінеколог першої категорії Сморода Олена Леонідівна

акушерка вищої категорії Слободянюк Наталя Василівна

 • Дільниця №8:

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії ДМН Білик Наталія Миколаївна

акушерка Колкова Ольга Ігорівна

 • лікар-терапевт першої категорії Сьомкіна Тетяна Максимівна
 • акушерка Манжос Катерина Павлівна
 • медичний реєстратор Гонта Людмила Володимирівна
 • медичний реєстратор Грудницька Алла Петрівна
 • молодша медсестра Поліщук Надія Олександрівна
 • молодша медсестра Левчук Лідія Йосипівна
 • молодша медсестра Ковбасюк Світлана Анатоліївна
 • молодша медсестра Заворотана Оксана Євгенівна

Консультативно-діагностичний блок перинатального центру об’єднує в собі високоспеціалізовану консультативну допомогу жінкам лікарів: акушера-гінеколога-ендокринолого-мамолога, лікаря-терапевта, лікарів ультразвукової діагностики та лікаря медичного психолога.

 • Кабінет ендокринної гінекології та мамології КНП «ВМКЛ»ЦМД» веде прийом к.мед.н., лікар акушер –гінеколог вищої категорії, позаштатний міський мамолог Косьяненко Світлана Миколаївна. Надається спеціалізована допомога при комбінованій дисгормональній патології гінекологічної сфери та молочних залоз: гормональних порушеннях у репродуктивній системі (функціональні кісти яєчників, міома матки, аденоміоз, порушення менструального циклу, аномальні маткові кровотечі, невиношування, пренатальний скринінг вагітних, безпліддя, патологія клімаксу, дисгормональна патологія молочної залози і т.п.). Проводиться постійна робота по організації раннього скринінгу захворювань молочної залози, передракової гінекологічної патології. Надається консультативна, діагностична та лікувальна допомога по питанням захворювань молочних залоз та грудного вигодовування.
 • Кабінет лікаря – терапевта, веде прийом лікар – терапевт Щенявська Інна Володимирівна надається консультативна допомога вагітним жінкам, які мають екстрагенітальну терапевтичну патологію (гіпертонічна хвороба, захворювання нирок, серця, шлунково-кишкового тракту і т.п.), проводиться консультування жінок, яким планується оперативне лікування в гінекології.
 • Кабінет лікаря – психолога, веде прийом сертифікований спеціаліст психотерапії, психології та гештальт -терапії лікар – психолог Соловей Світлана Вікторівна. Проводяться психокорекційні заходи щодо психопрофілактики, психогігієни, психотерапії вагітності та психологічної підготовки жінок та їх партнерів до пологів. Надається консультативна допомога лікаря медичного психолога жінкам до та після гінекологічних операцій, з безпліддям, невиношуванням вагітності та з втратами вагітності, проводиться діагностика, психокорекція та психотерапія психічних розладів.
 • Кабінет пренатальної діагностики з телемедициною (УЗД, КТГ) ведуть прийом 4 лікарі ультразвукової діагностики: Фурман Валентина Володимирівна, Гарнець Юлія Сергіївна, Мазуркова Анна Петрівна, Сосницька Олена Леонідівна

Виконується експертна УЗ (ультразвукова) діагностика стану плода під час вагітності, раннє виявлення пороків розвитку, можливість пренатальної діагностики в І триместрі вагітності. Проводиться експертне УЗД в гінекології (діагностика при позаматковій вагітності, порушеннях оваріо-менструального циклу, міомах матки, пухлинах та кістах яєчників, гіперпластичних процесах ендометрія, поліпах)

Перелік обстежень, які виконуються в кабінеті ультразвукової пренатальної діагностики консультативно-діагностичного блоку перинатального центру:

1.Трансвагінальне ультразвукове обстеження матки та додатків.

2. Трансабдомінальне ультразвукове обстеження матки та додатків.

3. Комбінований пренатальний скринінг першого триместру вагітності з програмним розрахунком індивідуального ризику по розповсюдженій хромосомній патології, прееклампсії ,ЗВУР та передчасних пологах по програмі Astraia.

4. Скринінгові УЗО плоду у ІІ та ІІІ триместрі вагітності

5. Доплерометрія ( вимір плодових показників кровоплину у басейні середньої мозкової артерії , артеріях пуповини , венозному протоці , перешийку аорти , маткових артеріях у вагітної жінки ).

6. Ехокардіографія у плода

7. За допомогою телемедицини у разі виявлення складних внутрішніх вад розвитку у плода проводяться консультативні огляди в реальному часі з провідними профільними фахівцями.

8.Цервікометрія (трансвагінальне обстеження шийки матки при вагітності)

9.Ультразвукове обстеження молочних залоз, щитовидної залози.