м. Вінниця, вул. Маяковського, 138 mlcentr@ukr.net Реєстратура (0432) 65-11-13 Телефон довіри Клініки 27-33-85

Відділення гінекології з малоінвазивними операціями

Завідувач відділенням гінекології з малоінвазивними операціями Ганькевич Анатолій Федорович, лікар акушер- гінеколог, стаж роботи 38 років, завідує відділенням гінекології з малоінвазивними операціями з 1996 року .
З 1987 по 1990 рік працював по контракту в народній республіці Ангола, з 1995 по 1996 рік в народній республіці Лівія. Лікар вищої категгорії.

Ночвіна Олена Анатоліївна лікар акушер- гінеколог, доктор медичних наук, стаж роботи 16 років. Лікар вищої категорії.
Додон Інна Єдуардівна лікар I категорії, лікар акушер гінеколог, кандидат медичних наук, стаж роботи 20 років.
Фурман Валентина Володимирівна лікар I категорії, лікар акушер – гінеколог, перінатолог, стаж роботи 23 роки.
Заболотна Оксана Анатоліївна лікар I категорії, лікар акушер- гінеколог, стаж роботи 16 років.
Гарнець Юлія Сергіїна лікар акушер – гінеколог, перинатолог, стаж роботи 4 роки.
Олійник Алла Леонідівна старша медична сестра, стаж роботи 31 рік, вища категорія.
Сирдій Оксана Володимирівна старша медична сестра операційного блоку, стаж роботи 27 років,вища категорія сестри операційної.

Відділення гінекології з малоінвазивними операціями Перинатального центру КНП «ВКМЛ «Центр матері та дитини » розгорнуте на 20 ліжок з штатною чисельністю медичного персоналу 36,0 шт. од. , палати в основному розраховані на 1,2,3 пацієнтки.

Основним завданням відділення є :

  • надання спеціалізованої медичної допомоги жінкам з порушенням репродуктивної функції, що потребують інтенсивного лікування на основі використання новітніх технологій з доведеною ефективністю сучасної малоінвазивної хурургії в гінекології, надання невідкладної допомоги гінекологічним хворим, а також вагітним з ускладненим перебігом до 22 тижнів вагітності, невиношування вагітності і лікування непліддя.

Крім того, відділення орієнтоване на надання медичної допомоги жінкам з обмеженими фізичними можливостями та соціально незахищеним верствам населення.

Загальна площа приміщень – 922,6 м2. Відділення розташоване на першому поверсі Перинатального центру.
В відділенні надаються платні послуги : штучне переривання небажаної вагітності, цитологічне обстеження шийки матки, палати з покращеними комфортними умовами, надання медичної допомоги іноземним громадянам.

В відділенні проводяться в повному об’ємі лапаротомічні, лапароскопічні, черезпіхвові, гістероскопічні та малоінвазивні оперативні втручання.

Основними пріоритетами розвитку відділення є : вдосконалення професійних знань та практичних навичок кадрового потенціалу, покращення матеріально – технічної бази, чітке визначення прав і обовязків пацієнтів і лікарів, вдосконалення стандартів якості лікувально – діагностичного процесу, протоколів лікування вагітних та гінекологічних хворих, впровадження чіткої системи контролю за якістю лікувально- профілактичного процесу, відпрацювання нормативних показників діяльності колективу та критеріїв їх оцінок.