• mlcentr@ukr.net
  • м. Вінниця, вул. Синьоводська, 142

Централізоване стерилізаційне відділення

Контактний телефон – 65-11-34

Централізоване стерилізаційне відділення (ЦСВ) КНП «ВМКЛ «ЦМтаД» обіймає площі цокольного поверху перинатального центру з серпня 2015 року після проведення капітального ремонту приміщень. Це відділення функціонує як самостійний підрозділ.

Старша медична сестра Бялобжецька Алла Анатоліївна, медична сестра вищої категорії, закінчила в 1996 році Вінницький медичний коледж ім. Д.К.Заболотного , має 22 роки медичного стажу.

Штат відділення налічує 10 молодших медичних сестер, які мають сертифікати про закінчення курсів, та допуск до роботи на автоклавах.

Відділення працює цілодобово, щоб своєчасно забезпечити лікарню стерильним інструментом.

Стерилізаційне відділення забезпечене приміщеннями, зонами (брудна,чиста та стерильна), спеціальним обладнанням, повітряними стерилізаторами, паровими автоклавами, необхідним комплектом інвентарю для прибирання відповідно до чинних норм та нормативів. Відділення забезпечує всі технологічні процеси: приймання, сортування, передстерилізаційне очищення, стерилізацію, зберігання та видачу стерильних виробів медичного призначення.

 

У своїй діяльності ЦСВ керується інструкціями, методичними вказівками, наказами, нормативно-правовими актами МОЗ України.

Передстерилізаційна очистка інструментів проводиться механізованим методом в ультразвуковій ванні. Пакування проводиться за допомогою пакувальної машини в індивідуальні упаковки, які забезпечують великий термін зберігання та зручність використання інструментів.

Для своєчасної та якісної дезінфекції приміщень, інструментів та іншого інвентарю, маємо приміщення для приготування та видачі дезінфекційних засобів.В відділенні працює 2 дезінфектори, які забезпечують централізоване приготування дезінфекційних засобів для потреб усієї лікарні.

Крім того, централізоване стерилізаційне відділення надає платні послуги згідно переліку та затверджених тарифів.

Реєстратура АДВ (0432) 65-11-13, (098) 051 64 48;

Телефон довіри Клініки (0432) 27-33-85

Реєстратура Жіночої консультації (098) 851 80 82