21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 138 mlcentr@ukr.net Реєстратура (0432) 65-11-13 Телефон довіри Клініки 27-33-85

Широкий спектр гінекологічної та акушерської допомоги жінкам

  • В пологовому будинку в 2010 році відкрито кабінет рентгенівської мамографії. Надається гінекологічна та акушерська допомога жінкам міста та області.
  • В акушерському стаціонарі проводиться прийом пологів, надання допомоги вагітним жінкам з екстрагенітальною та акушерською патологією. В акушерському стаціонарі розташовані 3 індивідуальних пологових зали для надання допомоги при ускладнених пологах, 19 індивідуальних пологових палат де приймаються пологи і 9 індивідуальних післяпологових палат.
  • В гінекологічному відділенні проводяться усі гінекологічні операції, а також реконструктивні операції при опущенні матки і стінок піхви із застосуванням ендопротезів та хірургічної корекції неутримання сечі, надаються гістероскопічні та лапароскопічні операції.
  • У денному стаціонарі проводяться малі діагностичні операції, лікування запальних захворювань статевої системи, переривання вагітності хірургічним та медикаментозним методами, лікування ускладнення вагітності.