м. Вінниця, вул. Маяковського, 138 mlcentr@ukr.net Реєстратура АДВ (0432) 65-11-13 Телефон довіри Клініки 27-33-85 Реєстратура Жіночої консультації 0988518082

ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ

Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» надає  медичну допомогу жінкам, вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим  та дітям до 18-ти років в амбулаторних та стаціонарних умовах на основі використання новітніх технологій з  доведеною ефективністю.

Лікарня є специфічним закладом, який об’єднує пологовий будинок та дитячий стаціонар, створюючи замкнений цикл від нагляду за вагітністю у жіночій консультації, народжуванням та наданням медичної допомоги дітям до 18 років фахівцями дитячого стаціонару та амбулаторно-діагностичного відділення.

Штат закладу складає 674 фізичних особи, серед них – 180 лікаря та 299 фахівців з базовою та неповною вищою освітою.

Медична допомога жінкам та дітям надається на 185 ліжках, з яких 90- акушерсько-гінекологічні, 95 – педіатричні. Лише у міській лікарні «Центр матері та дитини» на сьогодні розгорнуто три відділення реанімації – для дорослих на 6 ліжок, для дітей на 6 ліжок та відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених та хворих новонароджених на 6 робочих місць.

В складі закладу з січня 2014 року створено Перинатальний центр ІІ рівня, який в своїй структурі об’єднує пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами і приймальним блоком, відділення сумісного перебування матері та новонародженого на 30 ліжок, відділення гінекології з малоінвазивними операціями на 20 ліжок, відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології з ліжками для не виношування на 30 ліжок, відділення постнатальної реабілітації та другого етапу виходжування недоношених на 10 ліжок. Стаціонарну медичну допомогу дітям надають у відділенні старшого дитинства на 40 ліжок, відділенні молодшого дитинства на 35 ліжок, відділенні патології новонароджених на 20 ліжок. Функціонують жіноча консультація, амбулаторно-діагностичне відділення, лікувально-реабілітаційне та діагностичне відділення, «Клініка, дружня до молоді».

В лікарні активно проводяться партнерські пологи, епідуральне знеболення пологів, спинно-мозкове знеболення при проведенні операції кесарського розтину, мамографічні обстеження жінкам на сучасному мамографі, УЗД-обстеження, рентгенографія, спірографія, електрокардіографія, ехокардіографія, холтерівський моніторинг жіночого та дитячого населення. В амбулаторно-діагностичному відділенні лікарні висококваліфіковану медичну консультативну допомогу надають дітям міста вузькі спеціалісти – ендокринолог, хірург, ортопед-травматолог, кардіолог, алерголог, нефролог, уролог, отоларинголог, офтальмолог, інфекціоніст, дерматовенеролог, проводить анонімний прийом дітей та молоді віком до 24 років лікар – гінеколог дитячого та підліткового віку «Клініки, дружньої до молоді». Жіноча консультація обслуговує прикріплене жіноче населення на 8 акушерсько-гінекологічних дільницях.