м. Вінниця, вул. Маяковського, 138 mlcentr@ukr.net Реєстратура (0432) 65-11-13 Телефон довіри Клініки 27-33-85

Приймальне відділення

м.Вінниця вул.Маяковського,138
телефон (0432)65-11-18

Приймальне відділення створене та розпочало свою роботу в 1998 році на базі педіатричного стаціонару МЛ «ЦМ та Д» і на сьогодні надає спеціалізовану медичну допомогу хворим дітям м.Вінниці.

Напрямки нашої роботи

  1. Реєстрація хворих на стаціонарне лікування. Лікарями відділення здійснюється цілодобовий прийом та реєстрація хворих дітей на стаціонарне лікування віком від 0 до 18 років з соматичними захворюваннями за направленням сімейного лікаря, доставлених каретою ШМД та по самостійному зверненню.
  2. Амбулаторний прийом хворих дітей по самостійному зверненню у будні та вихідні дні цілодобово.
  3. Чергування в стаціонарі. У нічний час в будні дні та у вихідні дні цілодобово чергові лікарі приймального відділення забезпечують нагляд за хворими дітьми в стаціонарі.
  4. Ізолятор. Для уточнення діагнозу та виключення контагіозного захворювання є можливість розмістити дитину в ізоляторі, що входить до структури відділення.
  5. Надання невідкладної допомоги при потребі.

Відділення при необхідності користується послугами клініко-біохімічної лабораторії, рентгенологічної служби, амбулаторно-діагностичного відділення, співпрацює з медичними закладами первинного та третинного рівня.

Наш колектив налічує 9 лікарів, 5 медичних сестер та 5 молодших сестер.

Завідувач відділенням – Кожухар Анжеліка Володимирівна
лікар-педіатр першої категорії

Старша медична сестра – Собчак Надія Іванівна
медична сестра вищої категорії

Лікарі- педіатри приймального відділення

Лікарі відділення в своїй практичній діяльності використовують клінічні настанови з лікування основних нозологій на засадах доказової медицини, затверджені МОЗ і докладають максимальних зусиль для швидшої діагностики та початку адекватного лікування хворої дитини.