м. Вінниця, вул. Маяковського, 138 mlcentr@ukr.net Реєстратура (0432) 65-11-13 Телефон довіри Клініки 27-33-85

Педіатричне відділення молодшого дитинства

У «Центрі Матері та Дитини» є відділення, у якому, лікуються хворі найніжнішого віку. Якщо малюк захворів та йому від 1го місяця до 3х років, він буде лікуватись саме у цьому відділенні – педіатричному відділенні молодшого дитинства. Лікувати, надавати допомогу хворій дитині будемо «Ми» – команда з 25 людей: лікарів, медичних сестер та молодших медичних сестер – професійних, чуйних та відповідальних .

Очолює відділення Ходак Ольга Вікторівна – лікар вищої категорії, їй допомагають 4 лікаря, які мають різний стаж роботи, від другої до вищої категорії, усіх нас об’єднує любов до дітей, професіоналізм та бажання вдосконалюватись кожен день.

Якщо Ваша дитина захворіла, не зволікайте, будьте пильними, звертайтесь до лікарів! Разом Ми подолаємо хвороби! Нехай Ваші діти будуть здорові!

У нашому відділенні може одночасно лікуватись 35 хворих. Малюк та його мама будуть перебувати у затишних палатах із зручностями. Є 4 палати підвищеного комфорту, які розраховані на одного хворого та його маму.

Наше відділення засноване в 1998 році. У 2016 році завдяки старанням багатьох небайдужих людей, наполегливості керівництва лікарні та великому бажанні усіх співробітників, був проведений сучасний ремонт із заміною вікон, дверей, світильників, меблів та ліжок. У кожній палаті з’явились санвузли, були обладнані палати з підвищеним комфортом, з’явився пульт спостереження та Wi-Fi. За ініціативи департаменту охорони здоров’я до ремонту долучилось Товариство з обмеженою відповідальністю «Снєжка-Україна», яким в рамках соціальної програми «Кольоровий світ дитинства» з власних матеріалів проведено ремонт коридору та художниками, запрошеними ТОВ «Снєжка-Україна», розмальовано стіни інтер’єру казковими героями, що перетворило приміщення у яскравий та кольоровий куточок дитинства.

Якщо Ваш малюк захворів, Ви вимушені перебувати у лікарні, не засмучуйтесь та не впадайте у відчай! Ми вилікуємо хворобу, допоможемо батькам подолати всі страхи та погані передчуття, які пов’язані з хворобою дитини. А це хвороби органів дихання, травлення, сечовивідної системи, хвороби серцево-судинної системи, алергічні захворювання та інші.

Також у нашому відділенні лікуються діти, які позбавлені батьківського піклування. Це діти із складними долями та не менш складними хворобами. Ми не можемо замінити їм батьків, але любимо їх та піклуємось про них, як про рідних.

У нашій, доволі нелегкій справі, завжди допомагають співробітники кафедри Пропедевтики дитячих хвороб ВНМУ ім. М.І. Пирогова, під керівництвом професора, д.м.н. Булата Л.М.