В КНП «ВМКЛ «Центр матері та дитини» відкрилося відділення постнатальної реабілітації

Напередодні Міжнародного дня передчасно народженої дитини в КНП «ВМКЛ «Центр матері та дитини» відкрилося відділення постнатальної реабілітації та другого етапу виходжування передчасно народжених дітей.

Малюки, що народилися передчасно потребують спеціального догляду.Після того, як всі життєво важливі функції дитини стабілізовані у відділенні інтенсивної терапії,вона переводиться разом з мамою на другий етап виходжування – відділення реабілітації та виходжування передчасно народжених дітей.

Метою створення такого відділення є:

• Лікування, діагностика, скринінг новонароджених, що народилися раніше терміну.
• Зниження рівня інвалідизації передчасно народжених діток.
• Навчання основних навичок догляду за малюком його батьків.

Всі палати відділення пристосовані для сумісного перебування мами та малюка. Таким чином, мати перебуває поряд з малюком цілодобово, має можливість доглядати,годувати грудьми,носити на руках, самостійно застосовувати пероральні форми ліків, освоювати всі особливості догляду за своєю дитиною.Відділення забезпечене сучасним, необхідним обладнанням для надання допомоги на високому рівні.Палати оснащені засобами для моніторингу стану дитини, точками доступу кисню, рекуператорами,сучасними апаратами для CPAP-терапії.Персонал відділення має унікальний досвід щодо виходжування передчасно народжених дітей, постійно вдосконалює свої знання та навички.Крихітні пальчики міцно тримаються за життя попри всі незгоди.Люблячі батьки й персонал роблять все, щоб «Поспішайки» почувалися захищено й в безпеці.Батьки є важливою частиною команди, яка займається лікуванням дитини. Адже батьки впливають на дитину так, як не може вплинути жоден лікар. Це допомагає дитині та її батькам швидше впоратися з проблемами, які виникли.

Щиро дякуємо місцевій владі, особисто міському голові Моргунову Сергію Анатолійовичу, заступнику міського голови Якубович Галині Анатоліївні,директору департаменту ДОЗ Шишу Олександру Володимировичу в реалізації даного проекту!