Лікарня безпечна для відвідування:

В умовах карантину у ВМКЛ «Центрі матері та дитини» створено умови для безпечного відвідування закладу

У вході в жіночу консультацію встановлено дезинфекційну рамку. Рамка дезінфікуюча призначена для проведення дезінфекції людей антисептичним розчином.

Принцип роботи приладу: коли людина наближається до рамки спрацьовує детектор руху і тим самим відкривається клапан подачі дезинфікуючої рідини у вигляді туману.

У холі жіночої консультації також встановлено «Аеросептик ФЗП – 100» фотокалітичний знезаражувач і очищувач повітря, що ефективно знезаражує повітря на молекулярному рівні тим самим знижуючи вірусне, мікробне обсіменіння повітря на 90% . Безпечний – не виробляє озону, працює в присутності людей.

Пацієнтки, які потребують нашої консультації, але мають підвищену температуру, ознаки респіраторного синдрому, отримують конструкцію наших спеціалістів on-line, зателефонувавши в реєстратору жіночої консультації або безпосередньо до лікаря на Viber або WhatsApp.

Госпіталізація на планове оперативне лікування в гінекологічний стаціонар після обстеження ПЛР та ІФА на COVID-19.

У разі ургентного поступлення пацієнтки, що входить у групу високого ризику по Covid-19, пацієнти оглядаються у ізоляторі.

Лікарня має два сучасно обладнаних ізолятора з припливно – витяжними установками, що мають бактерицидні фільтра, наші спеціалісти оглядають та надають допомогу у захисному одязі одноразового використання.

МИ ТУРБУЄМОСЬ ПРО ВАС