м. Вінниця, вул. Маяковського, 138 mlcentr@ukr.net Реєстратура (0432) 65-11-13 Телефон довіри Клініки 27-33-85

Амбулаторно- діагностичне відділення

КНП « ВМКЛ «ЦМ та Д», місто Вінниця, вулиця Маяковського, 138
Телефони реєстратури: 65-11-13, 60-40-26

Амбулаторно-діагностичне відділення(АДВ) створено і розпочало свою роботу в січні 2012 року. Відділення надає консультативно – діагностичну та лікувальну допомогу дитячому населенню міста за направленнями лікарів загальної практики – сімейної медицини ЦПМСД.Відділення взаємодіє з закладами охорони здоровꞌя первинного та третинного рівня. В АДВ надається організаційно-методична допомога закладам охорони здоровꞌя з питань консультативно-діагностичної та лікувальної допомоги на вторинному рівні.

Завідувач відділенням
Старинець Ірина Ігорівна
лікар інфекціоніст дитячий вищої категорії
тел.: 65-11-13

Старша медична сестра
Яворська Галина Василівна
медична сестра з вищою категорією
тел.: 65-11-17

ДЕВІЗ НАШОЇ РОБОТИ: Якісна, вчасна, професійна допомога

Лікарі – спеціалісти приймають за направленням сімейного лікаря та за попереднім записом з 08:00 до 20:00 години в робочі дні в дві зміни згідно графіку, який оновлюється щомісячно.

Вузькі спеціалісти АДВ проводять прийом по ЦПМСД міста згідно графіку та в дні «Здорової дитини»:

 • ЦПМСД№1 (вул. Миколи Зерова 13): лікар – хірург дитячий, лікар- неврологдитячий, лікар-отоларингологдитячий;
 • ЦПМСД№2 (вул.Магістрацька 44)- лікар-хірург дитячий, лікар-невролог дитячий,лікар- отоларинголог дитячий, лікар-офтальмолог дитячий;
 • ЦПМСД№3 (вул..Хмельницьке шосе 96): лікар-хірург дитячий, лікар-невролог дитячий,лікар- отоларинголог дитячий, лікар-офтальмолог дитячий;
 • ЦПМСД№4 (вул.Замостянська 18):лікар-хірург дитячий, лікар-невролог дитячий,лікар- отоларинголог дитячий;
 • ЦПМСД№5(вул. Замостянська 49) : лікар – хірург дитячий, лікар-невролог дитячий,лікар – отоларинголог дитячий, лікар – гінеколог дитячого та підліткового віку.

Медичні реєстратори супроводжують запис пацієнтів. Пацієнт може попередньо записатися на консультацію під час особистого спілкування з реєстратором на рецепції відділення, або за допомогою багатоканального телефону: 65-11-13. З серпня 2013 року, введена додаткова телефонна лінія, для запису пацієнтів на прийом, з метою рівномірного розподілу пацієнтів протягом робочого дня та розвантаження прийому вузьких спеціалістів першої зміни за телефоном: 60-40-26.Дата та час консультації погоджується одразу відповідно до графіку прийому лікарів. На консультацію до вузьких спеціалістів можна записатися он-лайн через «особистий кабінет пацієнта».

Надають допомогу дитячому населенню міста висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи.
У відділенні працюють лікарі-спеціалісти за напрямками : дитяча хірургія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча урологія, дитяча кардіоревматологія, дитяча нефрологія, дитяча алергологія, дитяча ендокринологія, дитяча імунологія, дитяча неврологія, дитяча дерматологія, дитяча офтальмологія, дитяча отоларингологія, дитяча гастроентерологія, дитячі інфекційні хвороби, дитяча гінекологія, педіатрія.

Список лікарів – спеціалістів амбулаторно діагностичного відділення


В структуру відділення входить «Хірургія одного дня», де надаються медичні послуги дитячому населенню міста по дитячій ортопедії, хірургії та урології
, а саме:

 1. Консультативний прийом дітей та підлітків міста Вінниці;
 2. Проведення лікувально-діагностичних заходів;
 3. Проведення амбулаторних операцій, перев’язок;
 4. Консультацій в «Дні здорової дитини» в ЦПМСД міста;
 5. Проведення профілактичних оглядів;
 6. Консультації в стаціонарі та пологових будинках;
 7. Робота по профілактиці сказу та правця;
 8. Направлення на консультацію та лікування в заклади ІІІ рівня надання медичної допомоги;

Робота амбулаторної дитячої хірургічної служби регламентована відповідними наказами та відповідає ІІ рівню надання медичної допомоги.

Служба забезпечує прийом хворих в ІІ зміни з 08.00 до 20.00 год. за адресами : Маяковського, 138 (за телефонами: 65-11-13; 60-40-26) та Магістратська, 44 (за телефоном 56-21-22).

В структуру АДВ входить кабінет катамнестичного спостереження, який надає консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу дітям з групи ризику розвитку хронічних захворювань, або затримки розвитку впродовж перших трьох років життя. Кабінет працює в дві зміни з 08.00 до 20.00 год.

Щорічно лікарями-спеціалістами проводяться профілактичні огляди дітей декретованої групи населення. Для проходження щорічного профілактичного огляду діти в першу чергу оглядаються сімейним лікарем, при виявленні патології для вирішення подальшої тактики у лікуванні діти направляються на консультацію до лікарів – спеціалістів.

На виконання положень постанов КМУ №73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» та №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» лікарем –ендокринологом дитячим, який є користувачем реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії I рівня надається консультативно-лікувальна допомога інсулінозалежним дітям міста з видачею рецептів на безкоштовне отримання препаратів інсуліну в аптечній мережі згідно заключених закладом договорів.

На виконання міської програми «Здоров’я вінничан» за рахунок коштів міського бюджету лікарем –ендокринологом дитячим, починаючи з 2018 року проводиться видача витратних матеріалів для щоденного самоконтролю дітей віком до 18 років, хворих на цукровий діабет I типу ( голки, інсулінові шприци, ланцети, витратні матеріали до помп, тест-смужки).

У відділенні працює «Астма – школа» та «Школа цукрового діабету». Матеріали для занять підібрані та розраховані так, щоб навчити пацієнтів практично та достатньо ефективно запобігати декомпенсації хвороби.

У відділенні працює міська імунологічна комісія, яка є постійно діючим органом, що створений для колегіального розгляду питань. Засідання міської дитячої імунологічної комісії проводяться на базі КНП «ВМКЛ «ЦМ та Д» щосереди, в плановому порядку, з обов’язковим веденням протоколу, який підписується усіма членами комісії. Ведення протоколів покладено на секретаря комісії, затверджено положення про імунологічну комісію.

Для комфорту перебування дітей та батьків у відділенні, транслюються розважальні та пізнавальні передачі.
Співробітники відділення постійно докладають максимальних зусиль для збереження здоровꞌя ваших дітей.